elektronická zabezpečovacia signalizácia (PARADOX) - diaľkovo ovládatelné brány /fy CAME/ - kamerové systémy CCTV

CCTV- (uzavreté televízne okruhy) sledovanie priestorov

Modelový príklad sledovania vnútorných a vonkajších priestorov IP kamerami s HD rozlíšením so záznamom na HDD v počítači alebo na network video rekorder AirLive NVR16 s možnosťou diaľkového prehliadania a správy prestredníctvom internetu.

AirLive NVR16 je sieťový video rekordér, podporúci až 16 IP kamier, vhodný pre domácnosti a kancelrie. S AirLive NVR16 už nepotrebujete pre sledovanie mať zapnutý počítač, stačí mať v sieti pripojený NVR16, ktorý bude kamery ovládať sám. Vďaka podpore 2 pevných diskov s maximálnou kapacitou až 2 TB už nemusíte riešiť ukladanie videa z kamier a ovládánie kamerového systému.

AirLive OD-325HD je high-endová 1.3 Mpix kamera určená pre vonkajšie profesionálne použitie. Vysoké rozlíšenie je ideálne pre sledovanie detailov aj veľkých plôch. Ďalšími benefitmi je sledovanie videa na počítači, cez internet alebo na mobilnom telefóne. AirLive OD-325HD je vybavená PoE portom pre napájanie elektrickou energiou cez sieťový kábel. IR LEDky umožňujú sledovať priestory i v úplnej tme a to do vzdialenosti až 25 metrov. IP66 odolnosť voči vode.

Živé video z kamery nájdetetu tu.

* Červený štvorček je štandardné 640X480 rozlišenie /VGA/. AirLive OD-325HD má tamer 4x vetšie rozlíšenie než VGA.

Profi software

Doľadový software CamPro Express podporuje 4 monitory, 64 kamier a je vybavený funkciami ako je detekcia pohybu, alarmy, ... . Umožňuje súčasne nahrávať i prezerať záznamy, zobrazovať alarmy, ... .

Web MonitorCamPro Express 64 umožňuje sledovať až 64 kamer i cez internet ze vzdálených počítačov